.: Úvod :.

Vítáme Vás na našich internetových stránkách. Naše rodinné zahradnictví se nachází 8 km od Dvora Králové v obci Dolní Brusnice. Nabízíme velký sortiment jehličnanů, opadavých i stálezelených listnáčů, vřesovištních rostlin, trvalek a skalniček a dále také doplňkový sortiment okrasných trav, kapradin a vodních a bahenních rostlin. Sortiment stále rozšiřujeme a snažíme se nabízet stále více neobvyklých a vzácných druhů.
Větší část nabízených rostlin je vlastní produkce, sortiment však doplňujeme také rostlinami od jiných pěstitelů. Prodejní plochu obklopuje sbírková část zahrady, kde můžete vidět několik set druhů a odrůd rostlin. Rádi Vám odborně poradíme s výběrem rostlin pro vaše konkrétní stanovištní podmínky. Těšíme se na Vaši návštěvu.


otevřeno: úterý až sobota 9-17h

info na tel.: 603 224 892


Přijímáme objednávky rostlin pro sezónu 2020

Zaslání rostlin je možné.


V případě objednání rostlin zásilkou prostudujte, prosím, podmínky ve složce Zásilka

Ceník balových jehličnanů bude obnoven během března.

Těšíme se brzo na viděnou!


Pokud si chcete být jisti zda vámi požadovaná rostlina je již v prodejně, raději si zavolejte 
mob.:  603 224 892

Dárkové poukazy na nákup rostlin v hodnotě 300, 500, 1000 a 2000 Kč  

si po dohodě můžete osobně vyzvednout v prodejně v Dolní Brusnici nebo si je nechat zaslat poštou.


info: E-mail: info@zahrada-zizka.cz 


Přijímáme platební karty VISA, VISA Electron,  MASTERCARD, Maestro, DISCOVER, Diners Club, JCB

Rostliny pěstujeme na dvou místech, proto se může stát, že momentálně nemáme některé druhy nebo odrůdy skladem v prodejně v Dolní Brusnici. Také se snažíme o co největší rozmanitost druhů, přičemž některé udržujeme jen v řádech několika málo kusů. Vzhledem k malé kapacitě naší prodejny a velké rozmanitosti druhů nejsou všechny rostliny uvedené na našem webu aktuálně v prodejně v Dolní Brusnici. Pokud chcete mít jistotu zda daný druh u nás v prodejně naleznete, je lépe toto ověřit nejlépe telefonicky info prodejna 603 224 892 nebo si objednávku k odběru zajistit  na E-mail: info@zahrada-zizka.cz 
Použité fotografie mají pouze informativní charakter.

Do vyhledávače zadávejte jen části slov rostlin neobsahující diakritické znaménko!

Děkujeme za pochopení.

OTEVÍRACÍ DOBA:

úterý - sobota 9.00. - 17.00.

V sortimentu jsou uvedeny pěstované druhy včetně těch, které nejsou momentálně k prodeji. U aktuálně nabízených druhů naleznete cenu v Kč. Druhy u nichž není cena uvedena jsou momentálně vyprodány nebo nejsou v prodejní velikosti. V případě zájmu nás kontaktujte. Ceník aktualizujeme v průběhu celého roku. Ceník neobsahuje všechny druhy, které naleznete v naší prodejně, případně druhy, které máme ve velmi malém množství. Pokud není Vámi požadovaný druh s naší nabídce uveden, kontaktujte nás, pokusíme se jej pro Vás sehnat. Na přání Vám zkompletujeme rostliny podle doneseného návrhu a seznamu, případně Vám nabídneme alternativní odrůdy. Možná je také konzultace přímo na Vaší zahradě. Ceny uvedené v ceníku jsou maloobchodní včetně 15% DPH. Prodej za velkoobchodní ceny je možný pouze pro firmy z oboru.


Náš sortiment jehličin je velmi obsáhlý od zajímavých botanických druhů až po stále oblíbenější minijehličiny a čarověníky. Vhodné pro skalky nebo koryta. Některé odrůdy nabízíme také na nízkém kmínku.

Z bohatého výběru kvetoucích nebo listem ozdobných keřů snadno vyberete kombinaci druhů tak aby Vaše zahrada kvetla po celé vegetační období.V sortimentu naleznete také spoustu vzácných a neobvyklých druhů.
Vyšší kulisu Vám vytvoří listnaté stromy. Do menších zahrad se uplatní odrůdy převislé nebo sloupovité, které zabírají minimum místa.
Nápadnou ozdobou každé zahrady jsou nepochybně velkokvěté rododendrony a azalky. U těchto rostlin je však třeba se obzvláště věnovat půdním podmínkám. Do menší výsadby nebo skalek můžete vybírat ze zakrslých japonských azalek.
Na jaře kvetoucí vřesovce a od srpna kvetoucí vřesy skrývají netušené množství barevných kombinací. Vřesy a vřesovce doplňuje sortiment dalších drobnějších vřesovištních rostlin jako např. brusinky, piérisy, dabécie a mnoho dalších.
Trvalky a skalničky vhodně doplňují výsadbu jehličin i listnáčů po celé vegetační období. Nabídneme Vám mnoho druhů pro slunná i zastíněná stanoviště.
Popínavé dřeviny
Vybereme Vám vhodný druh k popnutí stěny domu, pergol, sloupů, plotů atd.
Nedílnou součástí výsadeb jsou dnes také okrasné trávy. Nabízíme Vám druhy od nízkých bochánkovitých kostřav po až 3 m vysoké čínské rákosy a také některé bambusy
OKRAJOVÉ OVOCNÉ DRUHY
Některé listnaté keře přinášejí jedlé plody, jsou tedy ozdobné a zároveň užitečné. Patří mezi ně muchovník, rakytník, kamčatské a kanadské borůvky a další.
do Vašich zahradních jezírek nabízíme také VODNÍ A BAŽINNÉ ROSTLINY
vhodná vlhčí a stinější stanoviště mohou zpestřit také KAPRADINY

© zahrada-zizka.cz, webmaster, login
Počet návštěv: 2596309