.: Úvod :.

Vítáme Vás na našich internetových stránkách. Naše rodinné zahradnictví se nachází 8 km od Dvora Králové v obci Dolní Brusnice. Nabízíme velký sortiment jehličnanů, opadavých i stálezelených listnáčů, vřesovištních rostlin, trvalek a skalniček a dále také doplňkový sortiment okrasných trav, kapradin a vodních a bahenních rostlin. Sortiment stále rozšiřujeme a snažíme se nabízet stále více neobvyklých a vzácných druhů.
Větší část nabízených rostlin je vlastní produkce, sortiment však doplňujeme také rostlinami od jiných pěstitelů. Prodejní plochu obklopuje sbírková část zahrady, kde můžete vidět několik set druhů a odrůd rostlin. Rádi Vám odborně poradíme s výběrem rostlin pro vaše konkrétní stanovištní podmínky. Těšíme se na Vaši návštěvu.


otevřeno
úterý - sobota 9-17h


zaslání rostlin začne v průběhu března jak počasí dovolí, pro zaslání prostuduje prosím podmínky v sekci ZÁSILKA 
http://www.zahrada-zizka.cz/index.php?sekce=zasilka


Tištěné dárkové poukazy v hodnotách 250, 300, 500, 1000 a 2000 Kč - lze kombinovat, si můžete po domluvě vyzvednout osobně nebo nechat zaslat na adresu. 
Zaslání vytištěného dárkového poukazu na 300, 500, 1000 nebo 2000Kč:
zaslání jako DOPORUČENÉ PSANÍ PRIORITNÍ
při platbě předem: + 60 Kč
při platbě na dobírku:  + 99 Kč
expresní zaslání (při podání doručení do 2. pracovního dne) 160 Kč


Rostliny pěstujeme na dvou místech, proto se může stát, že momentálně nemáme některé rostliny uvedené na našem webu v prodejně v Dolní Brusnici skladem. Také se snažíme o co největší rozmanitost druhů, přišemž některé udržujeme jen v řádech několika kusů. Vzhledem k malé kapacitě naší prodejny a velké rozmanitosti druhů nejsou všechny rostliny uvedené na našem webu aktuálně v prodejně v Dolní Brusnici. Pokud chcete mít jistotu zda je daný druh u nás v prodejně naleznete je lepší toto ověřit nejlépe telefonicky info prodejna 603 224 892 nebo si objednávku k odběru zajistit na e-mail: info@zahrada-zizka.cz
Použité fotografie mají pouze informativní charakter

přijímáme platební karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, DISCOVERY, JCB, Diners Club

informace pro zákazníky:

Fytosanitární režim | ÚKZÚZ (eagri.cz)
OTEVÍRACÍ DOBA:

úterý - sobota 9.00. - 17.00.

V sortimentu jsou uvedeny pěstované druhy včetně těch, které nejsou momentálně k prodeji. U aktuálně nabízených druhů naleznete cenu v Kč. Druhy u nichž není cena uvedena jsou momentálně vyprodány nebo nejsou v prodejní velikosti. V případě zájmu nás kontaktujte. Ceník aktualizujeme v průběhu celého roku. Ceník neobsahuje všechny druhy, které naleznete v naší prodejně, případně druhy, které máme ve velmi malém množství. Pokud není Vámi požadovaný druh s naší nabídce uveden, kontaktujte nás, pokusíme se jej pro Vás sehnat. Na přání Vám zkompletujeme rostliny podle doneseného návrhu a seznamu, případně Vám nabídneme alternativní odrůdy. Možná je také konzultace přímo na Vaší zahradě. Ceny uvedené v ceníku jsou maloobchodní včetně 15% DPH. Prodej za velkoobchodní ceny je možný pouze pro firmy z oboru.


Náš sortiment jehličin je velmi obsáhlý od zajímavých botanických druhů až po stále oblíbenější minijehličiny a čarověníky. Vhodné pro skalky nebo koryta. Některé odrůdy nabízíme také na nízkém kmínku.

Z bohatého výběru kvetoucích nebo listem ozdobných keřů snadno vyberete kombinaci druhů tak aby Vaše zahrada kvetla po celé vegetační období.V sortimentu naleznete také spoustu vzácných a neobvyklých druhů.
Vyšší kulisu Vám vytvoří listnaté stromy. Do menších zahrad se uplatní odrůdy převislé nebo sloupovité, které zabírají minimum místa.
Nápadnou ozdobou každé zahrady jsou nepochybně velkokvěté rododendrony a azalky. U těchto rostlin je však třeba se obzvláště věnovat půdním podmínkám. Do menší výsadby nebo skalek můžete vybírat ze zakrslých japonských azalek.
Na jaře kvetoucí vřesovce a od srpna kvetoucí vřesy skrývají netušené množství barevných kombinací. Vřesy a vřesovce doplňuje sortiment dalších drobnějších vřesovištních rostlin jako např. brusinky, piérisy, dabécie a mnoho dalších.
Trvalky a skalničky vhodně doplňují výsadbu jehličin i listnáčů po celé vegetační období. Nabídneme Vám mnoho druhů pro slunná i zastíněná stanoviště.
Popínavé dřeviny
Vybereme Vám vhodný druh k popnutí stěny domu, pergol, sloupů, plotů atd.
Nedílnou součástí výsadeb jsou dnes také okrasné trávy. Nabízíme Vám druhy od nízkých bochánkovitých kostřav po až 3 m vysoké čínské rákosy a také některé bambusy
OKRAJOVÉ OVOCNÉ DRUHY
Některé listnaté keře přinášejí jedlé plody, jsou tedy ozdobné a zároveň užitečné. Patří mezi ně muchovník, rakytník, kamčatské a kanadské borůvky a další.
do Vašich zahradních jezírek nabízíme také VODNÍ A BAŽINNÉ ROSTLINY
vhodná vlhčí a stinější stanoviště mohou zpestřit také KAPRADINY

© zahrada-zizka.cz, webmaster, login
Počet návštěv: 3601992